ZNAJDŹ W PROGRAMIE

INNY ŚWIAT | filmy konkursowe – pokaz specjalny

data: 03/08/2011, godzina: 22:00, miejsce: Kino pod Srebrną Gwiazdą, program filmowy: świat pod namiotem, program artystyczny: filmy

Zobacz jak kino przenosi w INNY ŚWIAT

W środę 3 sierpnia o godz. 22 w Małym Kinie w Kazimierzu Dolnym odbędzie się pokaz filmów z zeszłorocznego konkursu Dwóch Brzegów w MillionYou.Com. Niektóre z tych filmów można oglądać przed projekcjami festiwalowymi jako reklamówki. Celem konkursu była realizacja filmów, pokazujących jak kino przenosi widza w inny świat. Można też było nakręcić impresję z zeszłorocznej edycji. Organizatorzy – portal MillionYou.Com i Dwa Brzegi – uznali poziom konkursu za bardzo wysoki.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Archit3kt za film o tytule „A……ja w kra..nie czar….”. Drugie miejsce przyznano filmowi „Dwa Brzegi” autorstwa Funnygua1. Trzecie miejsce ex aequo, zajęli Wierzchu, Studmex i Wlodek, oraz ich filmy „Proces Ekranizacji Wsi” , „Inny Świat” i „Homofilus”. Nagroda specjalna Dyrektor Artystycznej Festiwalu Dwa Brzegi Grażyny Torbickiej, w wysokości 1000 zł, przyznana została filmowi autorstwa ovcovca – „Arcydzieło”.

Nagrodzone filmy można oglądać TUTAJ.